Aktualności

 

 

VI   Niedziela  Wielkanocna  C

  1. Msze św. w tym tygodniu będą odprawiane wieczorem o godz.18.00, po Mszach św. nabożeństwa majowe na które serdecznie zapraszam !

           

            Michałówka : Pn. Wt,  Śr, Pt.

            Duńkowice : Cz, Sob

  W poniedziałek, wtorek, i w środę - przypadają dni modlitw o urodzaje (Dni Krzyżowe) o ile dopisze pogoda urządzimy procesje błagalną o urodzaje i błogosławieństwo Boże w pracy na roli.

 

 

 

  1. W piątek 27.05.początek nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego dlatego - zapraszam . młodzież kl VII i kl VI  przygotowująca się do sak. bierzmowania  na Mszę św. a po niej  na spotkanie. Proszę przynieść indeksy. Obecność obowiązkowa !

 

 

  1. Za tydzień w niedzielę wypada –  Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, w naszej Archidiecezji święcenia diakonatu. Otoczmy naszą modlitwą kandydatów do święceń.

 

 

 

  1. Sprzątanie Kościoła:

             Michałówka: Durys Anna, Tomaszewska Monika

            Duńkowice: Kociański Robert, Piwowar Elżbieta

 

 

  1. Intencje mszalne :

       Pn.  M – W int. uczniów kl. VIII o pomyślne zdanie egzaminów

       Wt. M - + Piotr Bober int. od kolegi Łukasza Sołtys z rodz.

       Śr.  M - + Genowefa Micek int. od Ewy i Andrzeja

       Cz. D -  + Zofia Michał

       Pt.  M  - + Anna Gilarska int. od Urszuli Serafin

       Sb.  D –  + Piotr Bober int. od Moniki i Józefa Pacuła z rodz.

       Nd  7.30 – +

              9.30 – + Michał Marian Przygoński

 

 

  1. Zapowiedzi:

    Marek Maciej Nowak s. Henryka i Barbary zd. Jasiewicz zam. Duńkowice 177 par. Michałówka                                                                                    z Magdaleną Fronc c. Marka i Teresy zd. Furtak zam. Rokietnica 605a par. Rokietnica

Zap. II

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia św. Michała Archanioła w Michałówce, siedziba: Katowice, Michałówka 13.