Aktualności

XXXIII Niedziela zwykła C

 

  1. Dzisiejszej niedzieli różaniec wypominkowy z wystawieniem Najświętszego Sakramentu w Duńkowicach o godz. 14.00 . Serdecznie zapraszam do modlitwy za naszych zmarłych.   

  2. Dziś  III niedz, miesiąca taca przeznaczona na potrzeby inwestycyjne naszej parafii.Bóg zapłać za składane ofiary !!!

 

  1. W dalszym ciągu można składać na wypominki, karteczki na bocznych ołtarzach.

 

  1. Do nabycia w kiosku są kalendarze ścienne na przyszły rok – cena 10 zł.- duży , 5 zł. mały

 

  1. Za tydzień Uroczystość Chrystusa Króla – ostatnia niedziela roku liturgicznego. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i akt przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.  Za publiczne odmówienie tego aktu można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. W przyszłą niedziele można wystawić w oknach obraz Serca Pana Jezusa.

  2. W listopadzie Msze św. o godz. 17.00, różaniec wypominkowy przed Msza o godz. 16.30. Mszy św. w tym tygodniu tylko w Michałówce ze względu na prace przy posadce w kościele  w Duńkowicach

 

  1. Sprzątanie Kościoła: Michałówka: Tomaszewska Barbara, Gierla Halina. Duńkowice:

  1. Intencje mszalne:

       Pn. M -  + Maria Szałaj

       Wt. M – + Anna Siemińska

       Śr.  M – + Zdzisław Mierzwa int. od Córki Janiny z rodz.

       Cz. M -  + Michalina jan

       Pt.  M  – + Anna Siemińska

       Sb. M – + Zdzisław Mierzwa int. od rodz. Pasieków           

       Nd  7.30  + Genowefa Grenda int. od córki i wnuczek

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia św. Michała Archanioła w Michałówce, siedziba: Katowice, Michałówka 13.