Aktualności

XXIII  Niedziela  zwykła  C

  1. Dzisiejszej niedzieli poświęcenie ziarna siewnego w Duńkowicach na Mszy św. o godz. 9.30, w Michałówce na sumie o godz. 00.

 

  1. Jutro w pon. 09 wizytacja kanoniczna ks. Bp. Stanisława Jamrozka z udzieleniem sakramentu bierzmowania naszej młodzieży.

11.00 – spotkanie z dziećmi i nauczycielami w Szkole Podstawowej

15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego w Kościele w Duńkowicach

18.00 – Msza św. w Michałówce

 

 

  1. Msze św. w tym tygodniu w będą odprawiane wieczorem o godz.18.00, z wyjątkiem wt., gdzie Msza                                                         .          św. odprawiana będą rano o godz. 7.00                                                           

            Michałówka :  Pon.  Wt. Sr.  Pt. 

            Duńkowice : . Cz. Sob.

 

 

    4.. W sobotę wyjątkowo 14.09 – co miesięczne nabożeństwo fatimskie w Duńkowicach                                                                                             .         Msza św. o godz. 18.00 a po niej procesja z figura M.B. Fatimskiej do krzyża papieskiego.                                                                                              .         W tym dniu na prośbę księży biskupów jest organizowana ogólnopolska akcja „ Z różańcem pod krzyż”                   .          Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy ! Proszę o przyniesienie na procesje świec.

 

 

 

   5.W następną niedzielę III niedz. miesiąca taca przeznaczona na potrzeby inwestycyjne parafii.

 

  1. Sprzątanie Kościoła:

Michałówka: Magryś Alicja, Kobarynko Ewa

            Duńkowice: Pastuszek Terwsa, Krupa Stanisław

 

    7 . Intencje mszalne :

       Pn. M – +  Krzysztof Hospod

       Wt. M  – 7.00 + Janina Dłuhań 3 rocz. sm. Int. od męża

       Śr.  M – + Zdzisław mierzwa int. od syna Witolda z żoną

       Cz. D -   + Elżbieta Behot

       Pt.  M – + Maria Nejman

       Sb. D –  + Krzysztof Hospod

       Nd  7.30 – + Elżbieta Behot

              9.30 – + Helena Bronisław Marciak

             11.00- W 30 rocz. ślubu Krystyny i Wiesława o błog Boże i opiekę Maryi na dalsze lata małżeństwa

                               int. od dzieci

 

  1. Dnia 22.09 /Niedz/ organizowana jest pielgrzymka rowerowa do Sanktuarium M.B. Pocieszenia w Wielkich Oczach. Organizatorzy: OSP Duńkowice i Parafia w Michałówce.

Wszyscy chętni proszeni są o zapisywanie się do P.Zofii Socha w Bibliotece w Duńkowicach oraz u mnie. Wyjazd planowany jest o godz. 10.30 spod OSP Duńkowice, dojazd na miejsce zaplanowany jest na godz. 15.00 – gdzie będzie odprawiona msza św. połączona z Koronka do Miłosierdzia Bożego. Po Mszy św. spotkanie przy grillu.

Powrót – kto będzie czuł się na siłach na rowerze, a kto nie organizatorzy zapewniają przywóz osób wraz z rowerami do Duńkowic. Koszt całej pielgrzymki 10 zł, nieletni jada z opiekunami – rodzicami.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia św. Michała Archanioła w Michałówce, siedziba: Katowice, Michałówka 13.